Heyətimiz


İNDİSTRATİV HƏYATA



Beth Callahan

Üzv xidmətlərinin direktoru
bcallahan@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 22


Martin B. Folqa III

Icraçı direktoru
mfoil@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 14


Kathy McAlear

Mühasibat
kmcalear@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 18

Amanda Mewborn

İnkişaf və HR direktoru
amewborn@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 12

Marsha Phillips

Uyğunluq Administratoru
mphillips@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 19



PROQRAM HEDEFİ



Megail Cannon

Yaşayış koordinatoru
mcannon@hindsfeetfarm.org

Şöhrət Evuka

Yaşayış koordinatoru
gevuka@hindsfeetfarm.org

Janet Quptil

Gün Proqramının Koordinatoru – Asheville
jguptill@hindsfeetfarm.org


Erica Rouls

Gün Proqramının Direktoru – Asheville
erawls@hindsfeetfarm.org


Alison Spasoff

Gün Proqramının Direktoru - Huntersville
aspasoff@hindsfeetfarm.org


Chelsea Willis

Gün Proqramı Koordinatoru - Huntersville
cwillis@hindsfeetfarm.org


Brittany Turney

Müttəfiq Səhiyyə Koordinatoru
bturney@hindsfeetfarm.org