Heyətimiz


İNDİSTRATİV HƏYATA



Beth Callahan

Icraçı direktoru
bcallahan@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 22


Zak Fandl

Əməliyyat Koordinatoru
zfandl@hindsfeetfarm.org


Kathy McAlear

Mühasibat
kmcalear@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 18

Amanda Mewborn

İnkişaf və HR direktoru
amewborn@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 12


Sandra Winslow

İnzibati dos
swinslow@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 19


PROQRAM HEDEFİ



Şöhrət Evuka

Yaşayış koordinatoru
gevuka@hindsfeetfarm.org

Janet Quptil

Gün Proqramının Koordinatoru – Asheville
jguptill@hindsfeetfarm.org

Cheryl Morton

Tibb bacısına qulluq koordinatoru
cmorton@hindsfeetfarm.org


Erica Rouls

Gün Proqramının Direktoru - Asheville
erawls@hindsfeetfarm.org


Chelsea Willis

Gün Proqramı Koordinatoru - Huntersville
cwillis@hindsfeetfarm.org


Alison Spasoff

Gün Proqramının Direktoru - Huntersville
aspasoff@hindsfeetfarm.org