naše osoblje


ADMINISTRATIVNO OSOBLJE



Beth Callahan

Izvršni direktor
bcallahan@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 22


Zach Fandl

Koordinator operacija
zfandl@hindsfeetfarm.org


Kathy McAlear

računovodstvo
kmcalear@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 18

Amanda Mewborn

Direktor razvoja i ljudskih resursa
amewborn@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 12


Sandra Winslow

Administrativni saradnik
swinslow@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 19


PROGRAMSKO OSOBLJE



Glory Evuka

Residential Coordinator
gevuka@hindsfeetfarm.org

Janet Guptill

Koordinator dnevnog programa – Asheville
jguptill@hindsfeetfarm.org

Cheryl Morton

Koordinator medicinske sestre
cmorton@hindsfeetfarm.org


Erica Rawls

Direktor dnevnog programa - Asheville
erawls@hindsfeetfarm.org


Chelsea Willis

Koordinator dnevnog programa - Huntersville
cwillis@hindsfeetfarm.org


Alison Spasoff

Direktor dnevnog programa - Huntersville
aspasoff@hindsfeetfarm.org