El nostre Personal


PERSONAL ADMINISTRATIU



Beth Callahan

Director Executiu
bcallahan@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 22 x


Zach Fandl

Coordinador d'Operacions
zfandl@hindsfeetfarm.org


Kathy McAlear

Comptabilitat
kmcalear@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 18 x

Amanda Mewborn

Director de Desenvolupament i RRHH
amewborn@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 12 x


Sandra Winslow

Associat administratiu
swinslow@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 19 x


PERSONAL DEL PROGRAMA



Glòria Evuka

Coordinador Residencial
gevuka@hindsfeetfarm.org

Janet Guptill

Coordinador del programa de dia – Asheville
jguptill@hindsfeetfarm.org

Cheryl Morton

Coordinadora d'Atenció Infermera
cmorton@hindsfeetfarm.org


Erica Rawls

Director del programa de dia - Asheville
erawls@hindsfeetfarm.org


Chelsea Willis

Coordinador del programa de dia - Huntersville
cwillis@hindsfeetfarm.org


Alison Spasoff

Director del programa de dia - Huntersville
aspasoff@hindsfeetfarm.org