U nostru Staff


PERSONALE AMMINISTRATIU



Beth Callahan

Direttore di i servizii di i membri
bcallahan@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 X 22


Martin B. Foil III

Direzzione Executive
mfoil@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 X 14


Kathy McAlear

Banqueting
kmcalear@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 X 18

Amanda Mewborn

Direttore di Sviluppu è HR
amewborn@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 X 12

Marsha Phillips

Amministratore di cumplimentu
mphillips@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 X 19



STAFF DI PROGRAMMI



Megail Cannon

Coordinatore Residenziale
mcannon@hindsfeetfarm.org

Gloria Evuka

Coordinatore Residenziale
gevuka@hindsfeetfarm.org

Janet Guptill

Coordinatore di u prugramma di ghjornu - Asheville
jguptill@hindsfeetfarm.org


Erica Rawls

Direttore di u prugramma di u ghjornu - Asheville
erawls@hindsfeetfarm.org


Alison Spasoff

Direttore di u prugramma di ghjornu - Huntersville
aspasoff@hindsfeetfarm.org


Chelsea Willis

Coordinatore di u prugramma di ghjornu - Huntersville
cwillis@hindsfeetfarm.org


Brittany Turney

Coordinatore di a Salute Alliata
bturney@hindsfeetfarm.org