U nostru Staff


PERSONALE AMMINISTRATIU



Beth Callahan

Direzzione Executive
bcallahan@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 X 22


Zach Fandl

Coordinatore Operazioni
zfandl@hindsfeetfarm.org


Kathy McAlear

Banqueting
kmcalear@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 X 18

Amanda Mewborn

Direttore di Sviluppu è HR
amewborn@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 X 12


Sandra Winslow

Assuciatu Amministrativu
swinslow@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 X 19


STAFF DI PROGRAMMI



Gloria Evuka

Coordinatore Residenziale
gevuka@hindsfeetfarm.org

Janet Guptill

Coordinatore di u prugramma di ghjornu - Asheville
jguptill@hindsfeetfarm.org

Cheryl Morton

Coordinatore di l'infermiera
cmorton@hindsfeetfarm.org


Erica Rawls

Direttore di u prugramma di u ghjornu - Asheville
erawls@hindsfeetfarm.org


Chelsea Willis

Coordinatore di u prugramma di ghjornu - Huntersville
cwillis@hindsfeetfarm.org


Alison Spasoff

Direttore di u prugramma di ghjornu - Huntersville
aspasoff@hindsfeetfarm.org