nia Personaro


ADMINISTRA STABO



Beth Callahan

Plenuma direktoro
bcallahan@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 22


Zach Fandl

Kunordiganto de Operacioj
zfandl@hindsfeetfarm.org


Kathy McAlear

librotenado
kmcalear@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 18

Amanda Mewborn

Direktoro de Evoluo kaj HR
amewborn@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 12


Sandra Winslow

Administra Asocio
swinslow@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 19


PROGRAMA PERSONARO



Gloro Evuka

Loĝkunordiganto
gevuka@hindsfeetfarm.org

Janet Guptill

Kunordiganto de Taga Programo - Asheville
jguptill@hindsfeetfarm.org

Cheryl Morton

Flegistina Kunordiganto
cmorton@hindsfeetfarm.org


Erica Rawls

Taga Programdirektoro - Asheville
erawls@hindsfeetfarm.org


Chelsea Willis

Taga Programa Kunordiganto - Huntersville
cwillis@hindsfeetfarm.org


Alison Spasoff

Taga Programdirektoro - Huntersville
aspasoff@hindsfeetfarm.org