Meie töötajad


HALDUSPERSONAL



Beth Callahan

Tegevdirektor
bcallahan@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 22


Zach Fandl

Operatsioonide koordinaator
zfandl@hindsfeetfarm.org


Kathy McAlear

raamatupidamine
kmcalear@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 18

Amanda Mewborn

Arendus- ja personalidirektor
amewborn@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 12


Sandra Winslow

Haldustöötaja
swinslow@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 19


PROGRAMMI PERSONAL



Au Evuka

Elamu koordinaator
gevuka@hindsfeetfarm.org

Janet Guptill

Päevaprogrammi koordinaator – Asheville
jguptill@hindsfeetfarm.org

Cheryl Morton

Õe hoolduse koordinaator
cmorton@hindsfeetfarm.org


Erica Rawls

Päevaprogrammi direktor - Asheville
erawls@hindsfeetfarm.org


Chelsea Willis

Päevaprogrammi koordinaator – Huntersville
cwillis@hindsfeetfarm.org


Alison Spasoff

Päevaprogrammi direktor - Huntersville
aspasoff@hindsfeetfarm.org