Gure langileak


ADMINISTRAZIO LANGILEA



Beth Callahan

Zuzendari
bcallahan@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 22 x


Zach Fandl

Eragiketen koordinatzailea
zfandl@hindsfeetfarm.org


Kathy McAlear

Kontabilitatea
kmcalear@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 18 x

Amanda Mewborn

Garapen eta HR zuzendaria
amewborn@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 12 x


Sandra Winslow

Administrari Elkargoa
swinslow@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 19 x


PROGRAMAKO LANGILEAK



Aintza Evuka

Egoitza Koordinatzailea
gevuka@hindsfeetfarm.org

Janet Guptill

Eguneko Programaren Koordinatzailea - Asheville
jguptill@hindsfeetfarm.org

Cheryl Morton

Erizain Arreta Koordinatzailea
cmorton@hindsfeetfarm.org


Erica Rawls

Eguneko programaren zuzendaria - Asheville
erawls@hindsfeetfarm.org


Chelsea Willis

Eguneko Programaren Koordinatzailea - Huntersville
cwillis@hindsfeetfarm.org


Alison Spasoff

Eguneko programaren zuzendaria - Huntersville
aspasoff@hindsfeetfarm.org