Gure langileak


ADMINISTRAZIO LANGILEA



Beth Callahan

Kideen Zerbitzuetako zuzendaria
bcallahan@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 22 x


Martin B. Foil III

Zuzendari
mfoil@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 14 x


Kathy McAlear

Kontabilitatea
kmcalear@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 18 x

Amanda Mewborn

Garapen eta HR zuzendaria
amewborn@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 12 x

Marsha Phillips

Betetze-administratzailea
mphillips@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 19 x



PROGRAMAKO LANGILEAK



Megail kanoia

Egoitza Koordinatzailea
mcannon@hindsfeetfarm.org

Aintza Evuka

Egoitza Koordinatzailea
gevuka@hindsfeetfarm.org

Janet Guptill

Eguneko Programaren Koordinatzailea - Asheville
jguptill@hindsfeetfarm.org


Erica Rawls

Eguneko programaren zuzendaria - Asheville
erawls@hindsfeetfarm.org


Alison Spasoff

Eguneko programaren zuzendaria - Huntersville
aspasoff@hindsfeetfarm.org


Chelsea Willis

Eguneko Programaren Koordinatzailea - Huntersville
cwillis@hindsfeetfarm.org


Bretainia Turney

Aliatuen Osasun Koordinatzailea
bturney@hindsfeetfarm.org