Henkilökuntamme


HALLINTOHENKILÖSTÖ



Beth Callahan

Pääjohtaja
bcallahan@hindsfeetfarm.org
X 704.992.1424 22


Zach Fandl

Operaatioiden koordinaattori
zfandl@hindsfeetfarm.org


Kathy McAlear

kirjanpito
kmcalear@hindsfeetfarm.org
X 704.992.1424 18

Amanda Mewborn

Kehitys- ja henkilöstöjohtaja
amewborn@hindsfeetfarm.org
X 704.992.1424 12


Sandra Winslow

Hallintoedustaja
swinslow@hindsfeetfarm.org
X 704.992.1424 19


OHJELMAN HENKILÖSTÖ



Kunnia Evuka

Asuntokoordinaattori
gevuka@hindsfeetfarm.org

Janet Guptil

Päiväohjelman koordinaattori – Asheville
jguptill@hindsfeetfarm.org

Cheryl Morton

Sairaanhoitajan koordinaattori
cmorton@hindsfeetfarm.org


Erica Rawls

Päivän ohjelmajohtaja - Asheville
erawls@hindsfeetfarm.org


Chelsea Willis

Päiväohjelman koordinaattori - Huntersville
cwillis@hindsfeetfarm.org


Alison Spasoff

Päivän ohjelmajohtaja - Huntersville
aspasoff@hindsfeetfarm.org