Ár bhFoireann


FOIREANN RIARACHÁIN



Beth Callahan

Stiúrthóir Feidhmiúcháin
bcallahan@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 22 x


Zach Fandl

Comhordaitheoir Oibríochtaí
zfandl@hindsfeetfarm.org


Cáit McAilear

Cuntasaíocht
kmcalear@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 18 x

Amanda Mewborn

Stiúrthóir Forbartha agus AD
amewborn@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 12 x


Sandra Winslow

Comhlach Riaracháin
swinslow@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 19 x


FOIREANN CLÁR



Glóir Evuka

Comhordaitheoir Cónaithe
gevuka@hindsfeetfarm.org

Janet Guptill

Comhordaitheoir Clár Lae - Asheville
jguptill@hindsfeetfarm.org

Cheryl Morton

Comhordaitheoir Cúraim Altraí
cmorton@hindsfeetfarm.org


Erica Rawls

Stiúrthóir Cláir Lae - Asheville
erawls@hindsfeetfarm.org


Chelsea Willis

Comhordaitheoir an Chláir Lae - Huntersville
cwillis@hindsfeetfarm.org


Alison Spasoff

Stiúrthóir Cláir Lae - Huntersville
aspasoff@hindsfeetfarm.org