Anplwaye nou


STAFF ADMINISTRATIF



Beth Callahan

Direktè Sèvis Manm yo
bcallahan@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 22


Martin B. Foil III

Direktè Egzekitif
mfoil@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 14


Kathy McAlear

Kontablite
kmcalear@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 18

Amanda Mewborn

Direktè Devlopman ak HR
amewborn@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 12

Marsha Phillips

Administratè Konfòmite
mphillips@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 19



ANPLWAYE PWOGRAM



Megail kanon

Kowòdonatè rezidansyèl
mcannon@hindsfeetfarm.org

Glory Evuka

Kowòdonatè rezidansyèl
gevuka@hindsfeetfarm.org

Janet Guptill

Koòdonatè Pwogram Jounal - Asheville
jguptill@hindsfeetfarm.org


Erica Rawls

Direktè Pwogram Jounal - Asheville
erawls@hindsfeetfarm.org


Alison Spasoff

Direktè Pwogram Jounen - Huntersville
aspasoff@hindsfeetfarm.org


Chelsea Willis

Koòdonatè Pwogram Jounen - Huntersville
cwillis@hindsfeetfarm.org


Brittany Turney

Kowòdonatè Sante Alye
bturney@hindsfeetfarm.org