Anplwaye nou


STAFF ADMINISTRATIF



Beth Callahan

Direktè Egzekitif
bcallahan@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 22


Zach Fandl

Koòdonatè Operasyon yo
zfandl@hindsfeetfarm.org


Kathy McAlear

Kontablite
kmcalear@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 18

Amanda Mewborn

Direktè Devlopman ak HR
amewborn@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 12


Sandra Winslow

Asosye Administratif
swinslow@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 19


ANPLWAYE PWOGRAM



Glory Evuka

Kowòdonatè rezidansyèl
gevuka@hindsfeetfarm.org

Janet Guptill

Koòdonatè Pwogram Jounal - Asheville
jguptill@hindsfeetfarm.org

Cheryl Morton

Kowòdonatè Swen Enfimyè
cmorton@hindsfeetfarm.org


Erica Rawls

Direktè Pwogram Jounen - Asheville
erawls@hindsfeetfarm.org


Chelsea Willis

Koòdonatè Pwogram Jounen - Huntersville
cwillis@hindsfeetfarm.org


Alison Spasoff

Direktè Pwogram Jounen - Huntersville
aspasoff@hindsfeetfarm.org