បុគ្គលិករបស់យើង


បុគ្គលិក​ផ្នែក​រដ្ឋបាល



Beth Callahan

នាយក​ប្រតិបត្តិ
bcallahan@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 22


លោក Zach Fandl

អ្នកសម្របសម្រួលប្រតិបត្តិការ
zfandl@hindsfeetfarm.org


Kathy McAlear

គណនេយ្យ
kmcalear@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 18

អាម៉ាន់ដា មីវប៊ន

នាយកផ្នែកអភិវឌ្ឍន៍ និងធនធានមនុស្ស
amewborn@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 12


Sandra Winslow

សហការីរដ្ឋបាល
swinslow@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 19


បុគ្គលិកកម្មវិធី



សិរីរុងរឿង Evuka

អ្នកសម្របសម្រួលលំនៅដ្ឋាន
gevuka@hindsfeetfarm.org

Janet Guptil

អ្នកសម្របសម្រួលកម្មវិធីថ្ងៃ - អាសវីល។
jguptill@hindsfeetfarm.org

Cheryl Morton

អ្នកសម្របសម្រួលថែទាំគិលានុបដ្ឋាយិកា
cmorton@hindsfeetfarm.org


Erica Rawls

នាយកកម្មវិធីថ្ងៃ - Asheville
erawls@hindsfeetfarm.org


Chelsea Willis

អ្នកសម្របសម្រួលកម្មវិធីថ្ងៃ - Huntersville
cwillis@hindsfeetfarm.org


Alison Spasoff

នាយកកម្មវិធីថ្ងៃ - Huntersville
aspasoff@hindsfeetfarm.org