Eise Staff


ADMINISTRATIV PERSONAL



Beth Callahan

Geschäftsféierenden Direkter
bcallahan@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 22


Zach Fandl

Operatioune Koordinator
zfandl@hindsfeetfarm.org


Kathy McAlear

Accounting
kmcalear@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 18

Amanda Mewborn

Direkter vun Entwécklung an HR
amewborn@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 12


Sandra Winslow

Administrativ Associé
swinslow@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 19


PROGRAMM PERSONAL



Herrlechkeet Evuka

Residential Koordinator
gevuka@hindsfeetfarm.org

Janet Guptill

Dag Programm Koordinator - Asheville
jguptill@hindsfeetfarm.org

Cheryl Morton

Infirmière Care Koordinator
cmorton@hindsfeetfarm.org


Erica Rawls

Dag Programm Direkter - Asheville
erawls@hindsfeetfarm.org


Chelsea Willis

Dag Programm Koordinator - Huntersville
cwillis@hindsfeetfarm.org


Alison Spasoff

Dag Programm Direkter - Huntersville
aspasoff@hindsfeetfarm.org