Izahay


STAFF ADMINISTRATIVE



Beth Callahan

Tale mpanatanteraka
bcallahan@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 X 22


Zach Fandl

Mpandrindra ny asa
zfandl@hindsfeetfarm.org


Kathy McAlear

Accounting
kmcalear@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 X 18

Amanda Mewborn

Talen'ny fampandrosoana sy ny HR
amewborn@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 X 12


Sandra Winslow

Associate administrate
swinslow@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 X 19


STAFF PROGRAM



Voninahitra Evuka

Mpandrindra trano fonenana
gevuka@hindsfeetfarm.org

Janet Guptill

Mpandrindra fandaharana andro - Asheville
jguptill@hindsfeetfarm.org

Cheryl Morton

Mpandrindra ny fikarakarana mpitsabo mpanampy
cmorton@hindsfeetfarm.org


Erica Rawls

Talen'ny Fandaharana Andro - Asheville
erawls@hindsfeetfarm.org


Chelsea Willis

Mpandrindra fandaharana andro - Huntersville
cwillis@hindsfeetfarm.org


Alison Spasoff

Talen'ny Fandaharana Andro - Huntersville
aspasoff@hindsfeetfarm.org