Nga Kaimahi


KAIMAHI WHAKAMAHI



Beth Callahan

Kaiwhakahaere o nga Ratonga Mema
bcallahan@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 22


Zach Fandl

Kaiwhakarite Whakahaere
zfandl@hindsfeetfarm.org


Matini B. Foil III

Kaiwhakahaere Executive
mfoil@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 14

Kathy McAlear

kaute
kmcalear@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 18

Amanda Mewborn

Kaiwhakahaere o te Whanaketanga me te HR
amewborn@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 12

Marsha Phillips

Kaiwhakahaere Tautukunga
mphillips@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 19



KAIMAHI WHAKAMAHI



Kororia Evuka

Kairuruku noho
gevuka@hindsfeetfarm.org

Ko Janet Guptill

Kairuruku Hotaka Ra – Asheville
jguptill@hindsfeetfarm.org

Nga Ture Janeya

He tohunga mo nga mahi noho
jlaws@hindsfeetfarm.org


Erica Rawls

Kaiwhakahaere Hotaka Ra - Asheville
erawls@hindsfeetfarm.org



Alison Spasoff

Kaiwhakahaere Kaupapa Ra - Huntersville
aspasoff@hindsfeetfarm.org



Chelsea Willis

Kairuruku Hotaka Ra - Huntersville
cwillis@hindsfeetfarm.org