ကျွန်ုပ်တို့၏ ၀ န်ထမ်းများ


စီမံခန့်ခွဲရေးဝန်ထမ်း



Beth Callahan

အလုပ်အမှုဆောင်ညွှန်ကြားရေးမှူး
bcallahan@hindsfeetfarm.org
X ကို 704.992.1424 22


Zach Fandl

စစ်ဆင်ရေးညှိနှိုင်းရေးမှူး
zfandl@hindsfeetfarm.org


Kathy McAlear

စာရင်းကိုင်
kmcalear@hindsfeetfarm.org
X ကို 704.992.1424 18

Amanda Mewborn

ဖွံ့ဖြိုးတိုးတက်ရေးနှင့် HR ညွှန်ကြားရေးမှူး
amewborn@hindsfeetfarm.org
X ကို 704.992.1424 12


Sandra Winslow

အုပ်ချုပ်ရေးဆိုင်ရာတွဲဖက်
swinslow@hindsfeetfarm.org
X ကို 704.992.1424 19


ပရိုဂရမ်ဝန်ထမ်း



ဂုဏ်ကျက်သရေ Evuka

နေထိုင်ရေးတာဝန်ခံ
gevuka@hindsfeetfarm.org

Janet Guptil

နေ့အစီအစဉ်ညှိနှိုင်းရေးမှူး - Asheville
jguptill@hindsfeetfarm.org

Cheryl Morton

သူနာပြုစောင့်ရှောက်ရေးတာဝန်ခံ
cmorton@hindsfeetfarm.org


Erica ရောလ်

နေ့အစီအစဉ်ဒါရိုက်တာ - Asheville
erawls@hindsfeetfarm.org


ချဲလ်ဆီး ဝီလီs

နေ့အစီအစဉ်ညှိနှိုင်းရေးမှူး - Huntersville
cwillis@hindsfeetfarm.org


Alison Spasoff

နေ့အစီအစဉ်ဒါရိုက်တာ - Huntersville
aspasoff@hindsfeetfarm.org