Ben jij of iemand die je kent de volgende persoon om het Hinds' Feet Farm-team te komen versterken?

Hinds' Feet Farm is altijd op zoek naar mensen die een passie delen voor de mensen die we dienen om ons team te komen versterken - of het nu gaat om een ​​nieuw personeelslid, een stagiair bij een van onze programma's of een vrijwilliger.

Ons Residential-team biedt 24-uurs zorg en hulp aan onze leden die op onze Huntersville-campus wonen in een van onze groepswoningen. Ons dagprogramma-team biedt persoonlijke programmering van maandag tot en met donderdag op onze campussen in Asheville en Huntersville en virtuele programmering van maandag tot vrijdag. Ons Administratief team richt zich op Compliance, Marketing en Ontwikkeling, Human Resources en Financieel Management. Stagiairs worden het hele jaar door ingezet in onze dagprogramma's en vrijwilligers helpen bij onze woon- en dagprogramma's en zorgen ook voor onze dieren.

Als je denkt dat jij of iemand die je kent goed bij ons team past, neem dan gerust contact met me op voor meer informatie over onze huidige mogelijkheden!

Kat Fulbright

Human Resources Administrator

704-992-1424 x-16 (telefoon)

704-992-1423 (fax)