Naleving 101

 

 

Het woord "naleving" kan worden herleid tot het Latijnse werkwoord "compleet", wat betekent "alle delen of elementen hebbend, niets ontbreekt". Medewerkers en vrijwilligers hier bij Hinds Feet Farm streven er voortdurend naar om "aan niets te ontbreken" bij het bieden van veilige en kosteneffectieve zorg voor onze leden om hun uiterste best te doen. We doen dit terwijl we ook voldoen aan strikte voorschriften en richtlijnen als een NC-licentie en CARF-geaccrediteerde provider.

Hier zijn enkele van onze recente nalevingsprestaties:
• Goede gezondheidsinspectierapporten bij Puddins' Place en Hart Cottage
• Goedkeuring van de North Carolina Department of Environmental Quality (NCDEQ) Division of Water Resources (DWR) voor het verwijderen van de afvalwatervijver die werd gebruikt door het vorige behandelingssysteem en een paar jaar geleden was ontmanteld. Dit goedkeuringsproces omvatte inspecties van het vijverafsluitingsplan en rigoureuze monstertests en analyses om te verzekeren dat het volgens de NCDEQ-richtlijnen zal worden afgevoerd.
• Brandalarmsysteem en sprinklerinspecties
• Brandblusserinspecties
• Generatorinspectie op Puddins' Place
• Succesvolle DHSR-constructiebeoordeling op Puddins' Place
• NPI (National Provider Identifier) ​​Herverificatie voor Hart Cottage en beide dagprogramma's
• Licentieverlenging voor liefdadigheidsaanvragen
• Jaarlijkse routinecontrole in de provincie Mecklenburg
• Driemaandelijkse prestatierapportage Mecklenburg County
• NCHFA jaarlijkse eigendomscertificering

Huidige naleving Werk in uitvoering:
• NCDHS Geestelijke Gezondheidslicentie voor Puddins' Place, Hart en beide dagprogramma's
• CARF (Commission on Accreditation of Rehabilitation Facilities) Heraccreditatie
• Cardinal Home Based and Community Services (HCBS) Final Desk Check Review
Bedankt aan onze leden die ons in staat stellen om u met toewijding en integriteit van dienst te zijn.