Voordelen van ergo- en recreatieve therapie

 

 

 

Als we denken aan therapie en hersenletsel denken we in eerste instantie aan revalidatie die direct na een blessure optreedt. Zeer zelden denken we na over het verschil dat therapie kan maken in het leven van onze geliefde jaren na het eerste letsel. Gezien de achtergrond van onze nieuwe Allied Health Coordinator, Brittany Turney, krijgen leden de unieke kans om deel te nemen aan op ergotherapie gerichte activiteiten. Onze leden zullen nog meer groeien in hun sociale vaardigheden, vrijetijdsbesteding en meer zelfstandigheid in dagelijkse bezigheden. Tijdens activiteiten zullen we ons concentreren op de sterke punten van het individu om hen te helpen doelen te bereiken.  

Activiteiten kunnen zijn... Een taart bakken voor de verjaardag van een vriend om de vriendschappen en het zelfgevoel te versterken. Trainingsapparatuur gebruiken in het Rec Center om sterkere beenspieren op te bouwen om mobiliteit gemakkelijker te maken. Een reis naar de winkel maken en benodigdheden kopen om het bewustzijn van het bestedingspatroon te vergroten. Experimenteren met verschillende adaptieve apparatuur om toiletbezoek, aankleden of zelfs eten gemakkelijker te maken voor het lid om zelfstandig te presteren. 

 De mogelijkheden zijn eindeloos!! Met één-op-één OTA/RT-zorg kunnen onze leden "het potentieel na een blessure maximaliseren... met geïntegreerde, unieke en holistische programma's", zoals vermeld in de missie van Hinds' Feet Farm.