Ons personeel


ADMINISTRATIEF PERSONEEL



Bet Callahan

Leidinggevend directeur
bcallahan@hindsfeetfarm.org
X 704.992.1424 22


Zach Fandl

operationeel coordinator
zfandl@hindsfeetfarm.org


Kathy McAlear

Accounting
kmcalear@hindsfeetfarm.org
X 704.992.1424 18

Amanda Mewborn

Directeur Ontwikkeling en HR
amewborn@hindsfeetfarm.org
X 704.992.1424 12


Sandra Winslow

Administratief medewerker
swinslow@hindsfeetfarm.org
X 704.992.1424 19


PROGRAMMA PERSONEEL



Glorie Evuka

Wooncoördinator
gevuka@hindsfeetfarm.org

Janet Guptil

Coördinator dagprogramma – Asheville
jguptill@hindsfeetfarm.org

Cheryl Morton

Coördinator verpleegkundige zorg
cmorton@hindsfeetfarm.org


Erica Rawls

Directeur van het dagprogramma - Asheville
erawls@hindsfeetfarm.org


Chelsea Willys

Coördinator dagprogramma - Huntersville
cwillis@hindsfeetfarm.org


Alison Spasoff

Dagprogrammadirecteur - Huntersville
aspasoff@hindsfeetfarm.org