Nasi pracownicy


PERSONEL ADMINISTRACYJNY



Beth Callahan

Dyrektor ds. Obsługi Członków
bcallahan@hindsfeetfarm.org
X 704.992.1424 22


Martin B. Folia III

Dyrektor wykonawczy
mfoil@hindsfeetfarm.org
X 704.992.1424 14


Kathy McAlear

usługi księgowe oraz doradztwo podatkowego
kmcalear@hindsfeetfarm.org
X 704.992.1424 18

Amanda Mewborn

Dyrektor ds. Rozwoju i HR
amewborn@hindsfeetfarm.org
X 704.992.1424 12

Marsha Phillips

Administrator Zgodności
mphillips@hindsfeetfarm.org
X 704.992.1424 19



PRACOWNICY PROGRAMU



Działo Megaila

Koordynator Mieszkaniowy
mcannon@hindsfeetfarm.org

Chwała Evuka

Koordynator Mieszkaniowy
gevuka@hindsfeetfarm.org

Janet Guptill

Koordynator programu dziennego – Asheville
jguptill@hindsfeetfarm.org


Erica Rawls

Dyrektor Programu Dnia – Asheville
erawls@hindsfeetfarm.org


Alison Spasoff

Dyrektor Programu Dnia - Huntersville
aspasoff@hindsfeetfarm.org


Chelsea Willis

Koordynator programu dziennego - Huntersville
cwillis@hindsfeetfarm.org


Bretania Turney

Koordynator ds. Zdrowia w Sojuszu
bturney@hindsfeetfarm.org