Personalul nostru


PERSONAL ADMINISTRATIV



Beth Callahan

Director Executiv
bcallahan@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 22


Zach Fandl

Coordonator operațiuni
zfandl@hindsfeetfarm.org


Kathy McAlear

Contabilitate
kmcalear@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 18

Amanda Mewborn

Director Dezvoltare și HR
amewborn@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 12


Sandra Winslow

Asociat administrativ
swinslow@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 19


PERSONALUL DE PROGRAM



Glory Evuka

Coordonator rezidential
gevuka@hindsfeetfarm.org

Janet Guptill

Coordonator program de zi – Asheville
jguptill@hindsfeetfarm.org

Cheryl Morton

Coordonator asistenta medicala
cmorton@hindsfeetfarm.org


Erica Rawls

Director de program de zi - Asheville
erawls@hindsfeetfarm.org


Chelsea Willis

Coordonator program de zi - Huntersville
cwillis@hindsfeetfarm.org


Alison Spasoff

Director de program de zi - Huntersville
aspasoff@hindsfeetfarm.org