Skladnost 101

 

 

Besedo "skladnost" lahko zasledimo do latinskega glagola "popoln", kar pomeni "imati vse dele ali elemente, nič ne manjka". Osebje in prostovoljci na kmetiji Hinds Feet Farm si nenehno prizadevajo, da "nič ne manjka" pri zagotavljanju varne in stroškovno učinkovite oskrbe za naše člane, da dosežejo najboljše. To počnemo, hkrati pa ostajamo skladni s strogimi predpisi in smernicami kot ponudnik z licenco NC in CARF akreditiran.

Tukaj je nekaj naših nedavnih dosežkov skladnosti:
• Poročila dobrega zdravstvenega pregleda v Puddins' Place in Hart Cottage
• Odobritev oddelka za vodne vire (DWR) Oddelka za kakovost okolja Severne Karoline (NCDEQ) za odstranitev ribnika za odpadno vodo, ki je bil uporabljen v prejšnjem sistemu čiščenja in je bil razstavljen pred nekaj leti. Ta postopek odobritve je vključeval preglede načrta zapiranja ribnika ter strogo testiranje in analizo vzorcev, da se zagotovi, da bo odložen v skladu z navodili NCDEQ.
• Pregledi požarnega alarmnega sistema in brizgalk
• Pregledi gasilnih aparatov
• Pregled generatorja na Puddins' Place
• Uspešen pregled gradnje DHSR na Puddins' Place
• Ponovno preverjanje NPI (Nacionalni identifikator ponudnika) za Hart Cottage in oba dnevna programa
• Podaljšanje licence za dobrodelne namene
• Letno rutinsko spremljanje okrožja Mecklenburg
• četrtletno poročanje o uspešnosti okrožja Mecklenburg
• Letno potrdilo o lastništvu NCHFA

Trenutna skladnost Delo v teku:
• Licenca NCDHS za duševno zdravje za Puddins' Place, Hart in oba dnevna programa
• Ponovna akreditacija CARF (Komisija za akreditacijo rehabilitacijskih objektov).
• Končni pregled pisarne Cardinal Home Based and Community Services (HCBS).
Hvala našim članom, ki nam omogočajo, da vam služimo marljivo in pošteno.