Naše osebje


ADMINISTRATIVNO OSEBJE



Beth Callahan

Direktor službe za člane
bcallahan@hindsfeetfarm.org
X 704.992.1424 22


Martin B. Folija III

Izvršni direktor
mfoil@hindsfeetfarm.org
X 704.992.1424 14


Kathy McAlear

računovodstvo
kmcalear@hindsfeetfarm.org
X 704.992.1424 18

Amanda Mewborn

Direktor razvoja in kadrov
amewborn@hindsfeetfarm.org
X 704.992.1424 12

Marsha Phillips

Skrbnik za skladnost
mphillips@hindsfeetfarm.org
X 704.992.1424 19



PROGRAMSKO OSEBJE



Megail Cannon

Bivalni koordinator
mcannon@hindsfeetfarm.org

Slava Evuka

Bivalni koordinator
gevuka@hindsfeetfarm.org

Janet Guptill

Koordinator dnevnega programa – Asheville
jguptill@hindsfeetfarm.org


Erica Rawls

Direktor dnevnega programa – Asheville
erawls@hindsfeetfarm.org


Alison Spasoff

Dnevni programski direktor - Huntersville
aspasoff@hindsfeetfarm.org


Chelsea Willis

Koordinator dnevnega programa - Huntersville
cwillis@hindsfeetfarm.org


Brittany Turney

Zavezniški zdravstveni koordinator
bturney@hindsfeetfarm.org