O lo tatou le Aufaigaluega


FUAFUAGA PULEGA



Beth Callahan

Pulega Faatonu
bcallahan@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 22


Zach Fandl

Faʻatonu Faʻagaioiga
zfandl@hindsfeetfarm.org


Kathy McAlear

o faamatalaga tau tupe
kmcalear@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 18

Amanda Mewborn

Faatonu o Atinae ma HR
amewborn@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 12


Sandra Winslow

Sui Pule
swinslow@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 19


TAGATA FAIGALUEGA



Mamalu Evuka

Fa'anofonofo
gevuka@hindsfeetfarm.org

Ianeta Guptill

Fa'atonu Polokalama Aso - Asheville
jguptill@hindsfeetfarm.org

Cheryl Morton

Fa'atonu Tausisoifua
cmorton@hindsfeetfarm.org


Erica Rawls

Fa'atonu Polokalama Aso - Asheville
erawls@hindsfeetfarm.org


Chelsea Uilis

Fa'atonu Polokalama Aso - Huntersville
cwillis@hindsfeetfarm.org


Alison Spasoff

Faatonu Polokalama Aso - Huntersville
aspasoff@hindsfeetfarm.org