Our Shaqaalaha


SHAQAALAHA MAAMULKA



Beth Callahan

Agaasimaha Adeegyada Xubinta
bcallahan@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 22


Martin B. Foil III

Agaasimaha Fulinta
mfoil@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 14


Kathy McAlear

Accounting
kmcalear@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 18

Amanda Mewborn

Agaasimaha Horumarinta iyo HR
amewborn@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 12

Marsha Phillips

Maamulaha U Hogaansanaanta
mphillips@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 19



SHAQAALAHA BARNAAMIJKA



Megail Cannon

Iskuduwaha Deegaanka
mcannon@hindsfeetfarm.org

Glory Evuka

Iskuduwaha Deegaanka
gevuka@hindsfeetfarm.org

Janet Guptill

Iskuduwaha Barnaamijka Maalinta - Asheville
jguptill@hindsfeetfarm.org


Erica Rawls

Agaasimaha Barnaamijka Maalinta - Asheville
erawls@hindsfeetfarm.org


Alison Spasoff

Agaasimaha Barnaamijka Maalinta - Huntersville
aspasoff@hindsfeetfarm.org


Chelsea Willis

Iskuduwaha Barnaamijka Maalinta - Huntersville
cwillis@hindsfeetfarm.org


Brittany Turney

Iskuduwaha Caafimaadka ee Allied
bturney@hindsfeetfarm.org