Stafi ynë


STAFI ADMINISTRATIV



Beth Callahan

Drejtor Ekzekutiv
bcallahan@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 22 x


Zach Fandl

Koordinatori i Operacioneve
zfandl@hindsfeetfarm.org


Kathy McAlear

Kontabiliteti
kmcalear@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 18 x

Amanda Mewborn

Drejtor i Zhvillimit dhe HR
amewborn@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 12 x


Sandra Winslow

Bashkëpunëtor administrativ
swinslow@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 19 x


STAFI PROGRAMOR



Lavdi Evuka

Koordinator Rezidencial
gevuka@hindsfeetfarm.org

Janet Guptill

Koordinatori i Programit të Ditës – Asheville
jguptill@hindsfeetfarm.org

Cheryl Morton

Koordinator i Kujdesit Infermieror
cmorton@hindsfeetfarm.org


Erica Rawls

Drejtori i programit të ditës - Asheville
erawls@hindsfeetfarm.org


Chelsea Willis

Koordinatori i Programit të Ditës - Huntersville
cwillis@hindsfeetfarm.org


Alison Spasoff

Drejtori i programit të ditës - Huntersville
aspasoff@hindsfeetfarm.org