Basebetsi ba rona


MOSEBETSI OA TAOLI



Beth Callahan

Mookameli ea ka sehloohong
bcallahan@hindsfeetfarm.org
704.992.1424: x 22


Zach Fandl

Mohokahanyi oa Ts'ebetso
zfandl@hindsfeetfarm.org


Kathy McAlear

boikarabello
kmcalear@hindsfeetfarm.org
704.992.1424: x 18

Amanda Mewborn

Motsamaisi oa Ntlafatso le HR
amewborn@hindsfeetfarm.org
704.992.1424: x 12


Sandra Winslow

Setsoalle sa Tsamaiso
swinslow@hindsfeetfarm.org
704.992.1424: x 19


LENANEO MOSEBETSI



Khanya Evuka

Mohokahanyi oa Bolulo
gevuka@hindsfeetfarm.org

Janet Guptill

Mohokahanyi oa Lenaneo la Letsatsi - Asheville
jguptill@hindsfeetfarm.org

Cheryl Morton

Mohokahanyi oa Tlhokomelo ea Mooki
cmorton@hindsfeetfarm.org


Erica Rawls

Motsamaisi oa Lenaneo la Letsatsi - Asheville
erawls@hindsfeetfarm.org


Chelsea Willis

Mohokahanyi oa Lenaneo la Letsatsi - Huntersville
cwillis@hindsfeetfarm.org


Alison Spasoff

Motsamaisi oa Lenaneo la Letsatsi - Huntersville
aspasoff@hindsfeetfarm.org