Kadromuz


İDARİ PERSONEL



Beth Callahan

Yetliki Direktör
bcallahan@hindsfeetfarm.org
X 704.992.1424 22


Zach Fandl

operasyon Koordinatörü
zfandl@hindsfeetfarm.org


Kathy McAlear

muhasebe
kmcalear@hindsfeetfarm.org
X 704.992.1424 18

Amanda Mewborn

Geliştirme ve İK Direktörü
amewborn@hindsfeetfarm.org
X 704.992.1424 12


Sandra Winslow

İdari Ortak
swinslow@hindsfeetfarm.org
X 704.992.1424 19


PROGRAM PERSONELİ



Zafer Evuka

Konut Koordinatörü
gevuka@hindsfeetfarm.org

Janet Guptill

Gündüz Programı Koordinatörü – Asheville
jguptill@hindsfeetfarm.org

Cheryl Morton

Hemşire Bakım Koordinatörü
cmorton@hindsfeetfarm.org


Erica Rawls

Günlük Program Direktörü - Asheville
erawls@hindsfeetfarm.org


chelsea willis

Günlük Program Koordinatörü - Huntersville
cwillis@hindsfeetfarm.org


Alison Spasoff

Gündüz Programı Direktörü - Huntersville
aspasoff@hindsfeetfarm.org