Bizning xodimlarimiz


MA'MURIY XODIMLAR



Bet Kallaxan

Ijrochi Direktor
bcallahan@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 22


Zak Fandl

Operatsiyalar koordinatori
zfandl@hindsfeetfarm.org


Keti MakAlear

Buxgalteriya
kmcalear@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 18

Amanda Mewborn

Rivojlanish va kadrlar bo'limi direktori
amewborn@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 12


Sandra Uinslou

Ma'muriy birlashma
swinslow@hindsfeetfarm.org
704.992.1424 x 19


DASTUR XODIMLARI



Shon-sharaf Evuka

Uy-joy koordinatori
gevuka@hindsfeetfarm.org

Janet Guptill

Kunlik dastur koordinatori - Asheville
jguptill@hindsfeetfarm.org

Sheril Morton

Hamshira parvarishi koordinatori
cmorton@hindsfeetfarm.org


Erika Rols

Kunlik dastur direktori - Asheville
erawls@hindsfeetfarm.org


Chelsi Villis

Kunlik dastur koordinatori - Huntersville
cwillis@hindsfeetfarm.org


Alison Spasoff

Kunlik dastur direktori - Huntersville
aspasoff@hindsfeetfarm.org